با عرض پوزش به علت قوانین جهموری اسلامی ایران فروش ماینر داخل ایران مقدور نمی باشد.

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

بخش پشتیبانی

بروز بودن محصولات

در دنیای ماینینگ هر روز پنجره ای جدید باز می گردد ، ارائه تجهـــیزات و فن آوری های روز مطابق با تکنولوژی جهانی از اهداف ایران دیجی ماینربوده و هست .

گارانتی معتبر

امروز گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش یک محصول هم سطح با کیفیت آن محصول می باشد . از آنجا که محصولات الکترونیکی و الکتریکی همواره در معرض آسیب های ناخواسته می باشند ، ایران دیجی ماینر با ارائه گارانتی معتبر اصلی ، این دغدغه را مرتفع نموده است .

تجمیع خدمات

آنچه مسلم است انجام صفر تا صد یک پروژه توسط یک تیم ، چه از لحاظ زمانی چه از لحاظ مالی مقرون به صرفه تر و اصولی تر می باشد که خوشبختانه ایران دیجی ماینر از این ویژگی برخوردار می باشد .

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه نیاز به عام روز و اشراف به دانش این تجهیزات دارد ، تیم فنی و مهندسی ایران دیجی ماینر با تخصص و تجربه در این امر توانایی نصب و راه اندازی هرگونه تجهیزات ماینینگ را دارد .

مشاوره صحیح

دیدگاه مشاورین مـــا به مشتـری هرگز از بعد در آمـد زایی نبوده است ، بــلکه استمرار رابطــه کاری ایجــاد ذهنیت مثبت حتـــی در صورت عدم خـرید مشتری ، همیشه سرلوحه کار مشاورین ایران دیجی ماینر بوده است .

پشتیبانی فنی

مهم ترین خدمات در فروش یک محصول ارائه خدمات پس از فروش می باشد و مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیـزات ماینینگ ارائــه پشتیبانـی فنی از محصولات ارائه شده می باشد . این خدمات شامل ارائه راهکـار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد .

موجودی انبار

فرآوانی آری ، کمبود نه ! در بازار جهانی تجارت یک قانون مهم می باشد به همین منظور سعی برآن شـده است تـــا در انبـــار ایران دیجی ماینر ، همیشه محصولات و تجهیزات مورد نیاز بازار تا حد امکان فراهم باشد .

امکان سنجی

امکان سنجی دقیق و صحیح در راه اندازی یک فارم ماینینگ حکم فنداسیون یک بنا را دارد ، لذا هر چه این کار درست تر و با دقت تر انجام پذیرد در نتیجــــــه یک خروجی بسیار قوی تر خواهید داشت .

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه ایران دیجی ماینر فقط يك فروشگاه اينترنتي نيست بلكه مرجعي جهت دريافت قيمت ، مقايسه انواع محصولات ، آشنايي با بهترين و به روز ترين تجهيزات انواع برند ها ، شناخت از آخرين تجهيزات ارائه شده از سوي شركت هاي معتبر در زمينه ماینینگ می باشد.

در کشوری که در تحریم به سر می برد و بخش عمده کالاهای آی تی از طریق قاچاق یا بدون اجازه نمایندگی مرکزی وارد بازارش می شود، گارانتی و خدمات پس از فروش معنی ندارد! البته این اظهار نظرها بر پایه مشاهدات این دسته از فعالان و کارشناسان بازار از عملکرد برخی از شرکت های بی نام و نشان گارانتی کننده کالا مي باشد.

شرکت ها و فروشگاه هایی که کالا را تنها روی یک برگ کاغذ گارانتی می کنند و زمانی که موعد اجرای تعهدات آنها فرا می رسد از زیر بار مسوولیت شانه خالی می کنند، نگاه خريدار را نسبت گارانتي تغيير داده اند . هرچه شرايط گارانتي و خدمات بهتر باشد نگاه مشتري با اعتماد بيشتري همراه خواهد بود. بدين منظور در راستاي اصول مشتري مداري و جلب رضايت آنان ،از این پس اقدام به ارائه دو نوع خدمات متفاوت گارانتي و خدمات پس از فروش با عنوان گارانتي اصلي طلایی و نقره ای ایران دیجی ماینر، نموده است.

شرکت ایران دیجی ماینر این افتخار را دارد تا در حوزه ماینینگ علاوه بر ارائه راهکار و انجام پروژه های فنی ، با در اختیار داشتن نیروی متخصص و سرمایه مکفی اقدام به تامین تجهیزات مورد نیاز در بازار داخلی بنمایید . متخصصی ایران دیجی ماینر با اشراف کامل به بازار و صنعت ماینینگ در جهان توانایی تامین و تهیه هر نوع برند و تجهیزات مرتبط با ماین را با توجه به نیازهای تعریف شده دارا می باشند .از این رو دریافت نمایندگی برندهای معتبر جهانی در این حوزه و یا اقدام به وارد کردن تجهیزات مورد نیاز و ضروری در داخل ، سعی بر آن شده است تا قسمت عمده ای از نیازهای داخلی اشباع گردد . در کنار این فعالیت تصمیم به کارآفرینی و تولید داخلی از دیگر رویکردهای ایران دیجی ماینر خواهد بود تا با تولید آنچه که در داخل میسر است ، بخش دیگری از نیازهای این حوزه تامین گردد .

طی سال های گذشته با توسعه روز افزون فناوری اطلاعات، این صنعت در ابعاد وسیع و اشکال مختلف در زندگی انسان حضور یافته و امکانات مفید و بسیار این صنعت نیازهای جدیدی در پیش روی کاربران قرار داده است. یکی از مهمترین عوامل توسعه این صنعت، ظهور و گسترش شبکه های کامپیوتری است. همانطور که شبکه ها شریان حیاتی کلیه سیستم های پردازش اطلاعات را تشکیل می دهند، در عین حال پیاده سازی آنها مستلزم زیر ساخت های مناسب و کارآمدی می باشد. خدمات ماینینگ در زمینه راه اندازی انواع ماین کامپیوتری، کلیه مراحل پروژه، شامل امکان سنجی و ارائه طرح تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف ماینینگ را شامل گشته و بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا اجرا شده را نیز در بر می گیرد.

ارتباط مستقیم با بخش پشتیبانی

ایران دیجی مایتر با برخورداری از تیمی متشکل ازکارشناسان مجرب و متخصص در زمینه‌های مختلف سخت افزار، نرم افزار، سیستم‌های شبکه و امنیت اطلاعات، خدمات پشتیبانی در زمینه شبکه و ماینینگ را به کاربران گرامی ارائه می‌دهد.

تهران IQOS نمایندگی رسمی IQOS در ایران